Spacer

Luksusowa skórzana obroża dla psa Prestige Smart Animal + Dogs

Rozmiar: 

S M

Ilość:

- +
149,00 zł

Zapytaj o produkt

Luksusowa skórzana obroża dla psa Smart Animal + Dogs Luksusowa skórzana obroża dla psa Smart Animal + Dogs Luksusowa skórzana obroża dla psa Smart Animal + Dogs
  • Więcej informacji

Luksusowa i elegancka skórzana obroża dla psa Smart Animal z unikalną aplikacją w postaci krzemienia. To unikalna na Polskim i światowym rynku propozycja obroży dla psa z najwyższej półki.

Gustowna: obroża została wykonana z wysokogatunkowej naturalnej skóry dzięki czemu jest to obroża o najwyższej jakości i trwałości. 

Obroża Smart Animal ma wymienne elementy ozdobne – tzw. Dogsy. W wersji podstawowej obroża sprzedawana jest z Dogsem bazowym oprawionym krzemieniem pasiastym i jednym Dogsem dodatkowym (z kokardką).

Wygodna: obroża posiada regulację

Rozmiar obroży:

S: 20 - 26 cm; szerokość 1,5 cm

M: 26 - 30 cm; szerokość 1,5 cm

Idealny prezent dla psa: obroża zapakowana jest w elegancki tiulowy woreczek z certyfikatem autentyczności. Każda obroża oznaczona jest unikalnym numerem identyfikacyjnym.  Po zarejestrowaniu produktu - dożywotnia gwarancją.

Kolor: czerwony

W zestawie Dogs (ozdobny element) bazowy z krzemieniem pasiastym + Dogs z  kokardką.

 Każda obroża posiada unikalny numer identyfikacyjny. Rejestrując produkt na stronie www.smartanimal.com.pl uzyskuje się dożywotnią gwarancję oraz udział w programie Zaginiony - Znaleziony


Przepraszamy, obecnie przygotowujemy dla Państwa zestawy promocyjne. Zapraszamy już wkrótce.