Pasy bezpieczeństwa dla psa do samochodu

Dla właścicieli czworonogów, którzy jeżdżą ze swoimi pupilami autami, tego rodzaju zabezpieczenie powinno stanowić niezbędne wyposażenie. Zgodnie z kodeksem drogowym pasy bezpieczeństwa dla psów są elementem obowiązkowym, aby zapewnić odpowiedni transport swojemu pupilowi. Chodzi w tym przypadku o zmniejszenie ryzyka obrażeń podczas wypadków, na które narażeni są zwierzęcy pasażerowie. Aby więc uniknąć ewentualnych kar, warto przejrzeć nasze propozycje szelek do samochodu przeznaczonych właśnie dla czworonogów! Oferowane tu produkty markowych firm są dostępne w najróżniejszych rozmiarach, dzięki czemu każdy właściciel znajdzie na 100 procent odpowiednie rozwiązanie dla swojego pupila w celu zapewnienia mu odpowiedniego bezpieczeństwa.

Adapter do pasów bezpieczeństwa dla psa beige PUPPIA Adapter do pasów bezpieczeństwa dla psa beige PUPPIA
Producent: Puppia
Cena: 79,00 zł
ilość szt.
zobacz więcej
Adapter do samochodowych pasów bezpieczeństwa dla psa czerwony Adapter do samochodowych pasów bezpieczeństwa dla psa czerwony
Producent: Inne
Cena: 59,00 zł
ilość szt.
zobacz więcej
Adapter do pasów bezpieczeństwa dla psa Black PUPPIA Adapter do pasów bezpieczeństwa dla psa Black PUPPIA
Producent: Puppia
Cena: 79,00 zł
ilość szt.
zobacz więcej
Szelki/kamizelka do pasów bezpieczeństwa do samochodu Black Szelki/kamizelka do pasów bezpieczeństwa do samochodu Black
Producent: Doglemi
Cena: 119,00 zł
ilość szt.
zobacz więcej

Szelki dla psa do samochodu

Podróżowanie ze zwierzakiem autem wiąże się zawsze z kwestią odpowiedzialności również za to, aby i dla niego każda wyprawa odbyła się w odpowiednich warunkach. Pasy dla psa do samochodu pozwalają na wygodne przemieszczenia się z czworonogiem bez względu na długość trasy. Taka forma zabezpieczenia nie jest tu żadnym wyjątkiem.

Dzięki prawidłowo założonym i zapiętym pasom można zapewnić psu w samochodzie wysoki poziom bezpieczeństwa. Wybierając szelki, należy wziąć pod uwagę, że muszą one pasować do wielkości zwierzęcia. Znajdujące się tu produkty oferujemy w różnych rozmiarach, aby właściciele zarówno małych, średnich, jak i dużych ras mogli dopasować je do swoich pupili. Zapewniają im one komfortowe podróżowanie, ale nie tylko! Dla przykładu dzięki metalowemu uchwytowi szelki dla psa do samochodu można przypiąć np. do pasów bezpieczeństwa w aucie oraz smyczy na spacerze.

Ponadto produkty pochodzące od światowych marek mają możliwość regulacji m.in. w obwodzie klatki piersiowej albo szyi. Dzięki temu z łatwością dopasuje się je do różnej budowy czy rozmiarów zwierząt. W naszym sklepie dostępne są popularne warianty szelek oraz innych produktów w korzystnych cenach.

Warto zadbać o bezpieczeństwo psa w samochodzie!

Trzeba wziąć pod uwagę, że podczas nagłego hamowania zwierzę z dużą siłą i prędkością może nie tylko wypaść z auta przez przednią szybę czy zginąć, ale i przyczynić się do poważnych urazów u kierowcy i pozostałych pasażerów. Dlatego warto zadbać o to, aby czworonóg był odpowiednio zabezpieczony na czas jazdy pojazdem. Pomóc w tym mogą proponowane przez nas adaptery, które pozwalają na zapięcie pasem bezpieczeństwa szelek pupila w samochodzie.

Zachęcamy do przejrzenia wszystkich naszych propozycji i wyboru odpowiedniego modelu. Chętnie doradzimy w tej kwestii. Czekamy na zamówienie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium