Siedziska samochodowe dla psa

Stylowy składany fotelik samochodowy dla psa i kota Black

Ilość:

- +
169,00 zł

Zapytaj o produkt

  • Więcej informacji

Stylowy fotelik samochodowy przeznaczony do transportu małych i średnich piesków oraz kotów. Zapewni Twojemu pupilowi komfort i bezpieczeństwo w czasie wspólnych podróży oraz zabezpieczy tapicerkę samochodu przed sierścią i zabrudzeniami.

Idealny w podróży. Wyściełany kocykiem z powodzeniem będzie pełnił rolę legowiska w czasie dłuższych wyjazdów.

Solidny: wykonany z mocnej brezentowej tkaniny, którą łatwo oczyścisz wilgotną szmatką z zabrudzeń.  Wewnętrzny stelaż zapewnia większą stabilizację siedziska.

Przewiewny: ażurowe boczne ścianki zapewniają dobrą wentylację i zwiększają komfort w czasie dłuższych podróży samochodem zapobiegając przegrzaniu pieska lub kotka.

Przestronny: Twój  pupil będzie mógł się w nim wygodnie położyć i zdrzemnąć w czasie podróży lub stać i obserwować drogę razem z Tobą.

Składany: fotelik można łatwo zlożyć idealnie "na płasko", dzięki czemu nie będzie zabierał dużo miejsca, gdy nie będziesz go potrzebować.

Praktyczny: z przodu fotelik posiada kieszonkę zamykaną na suwak - sprawdzi się jako dodatkowy schowek na drobiazgi. Wewnątrz znajduje się krótka smyczka, którą mozesz doczepić do szelek pupila, dla zapewnienia jego bezpieczeństwa.

Mocowanie: do zaglówka kanapy tylnej lub zagłówka fotela pasażera za pomocą nylonowych pasków. Istnieje również możliwość zaczepienia paskami do zagłówka fotela pasażera  z przodu (obok kierowcy), w przypadku, gdy piesek siedzi na tylnej kanapie.

Kolorystyka: czarny.

 Dla piesków o wadze do 8 kg.

Wysokość: 45 cm

Głębokość: 23 cm

Wymiary podstawy: 40x30 cm

Wymiary krawędzi: 40x40 cm


Przepraszamy, obecnie przygotowujemy dla Państwa zestawy promocyjne. Zapraszamy już wkrótce.