Podróż

Rewolucyjny transporter na motocykl lub rower dla psa lub kota

Ilość:

- +
930,00 zł

CZAS REALIZACJI: OK 7 DNI ROBOCZYCH

Zapytaj o produkt

Zobacz również
  Nowoczesny transporter na motocykl lub rower dla psa lub kota Nowoczesny transporter na motocykl lub rower dla psa lub kota Nowoczesny transporter na motocykl lub rower dla psa lub kota Nowoczesny transporter na motocykl lub rower dla psa lub kota Nowoczesny transporter na motocykl lub rower dla psa lub kota Nowoczesny transporter na motocykl lub rower dla psa lub kota Nowoczesny transporter na motocykl lub rower dla psa lub kota Nowoczesny transporter na motocykl lub rower dla psa lub kota Nowoczesny transporter na motocykl lub rower dla psa lub kota Nowoczesny transporter na motocykl lub rower dla psa lub kota Nowoczesny transporter na motocykl lub rower dla psa lub kota  
  • Więcej informacji

Rewolucyjny i super bezpieczny transporter tylni dla psa lub kota, przeznaczony do transportu na motocyklu, skuterze lub na rowerze. Może być również stosowany jako bezpieczny transporter dla psa lub kota do samochodu. Absolutna technologiczna nowość na rynku akcesoriów dla zwierząt!

Włoski design: transporter zachwyca piękną linią i ergonomicznym opływowym kształtem.

Uniwersalny: idealny transporter na motocykl, skuter, rower i do samochodu. Wyposażony w podstawę, która ułatwi zainstalowanie transportera na różnych środkach transportu.

Dwustronny: możesz zdecydować czy Twój pupil będzie jechał przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Bezpieczny i przewiewny: wykonany z wytrzymałego tworzywa, transporter ma formę bezpiecznej kapsuły,  wewnątrz której Twój pies lub kot ma maksymalną ochronę i komfort podróży. Wewnątrz znajduje się krótka smycz, którą należy doczepić do szelek lub obroży pupila. Transporter posiada otwierane okienko, przez które zwierzę może wyglądać w trakcie jazdy. Boczne wentylacyjne sloty, zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza, nawet, gdy okienko jest całkowicie zamknięte (np. w czasie podróży w deszczowy dzień).

Wygodny: w środku znajduje się miękka i wygodna poduszka - materacyk, dzięki której Twój pupil moze wygodnie w nim spać lub obserwować drogę.

Dwufunkcyjny: dzięki wewnętrznej blokadzie, transporter może pełnić funkcję schowka, np. na kask lub na zakupy.

Kolorystka: różne warianty kolorystyczne, np. czarny z szarością, biały z pomarańczowym, biały z czarnym, czarny.

Wymiary: 42 cm x 42 cm x 37 cm (wys); wysokość wewnątrz transportera 31 cm; waga transportera: 4,7 kg. 

Ograniczenia wagowe: do 10 kg.

UWAGA: Produkt na zamówienie. W wiadomości do zamówienia prosimy wskazać preferowany kolor transportera. Czas oczekiwania ok. 7 dni roboczych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu info@petbutik.pl


Przepraszamy, obecnie przygotowujemy dla Państwa zestawy promocyjne. Zapraszamy już wkrótce.