Podróż

Modny plecak-transporter tylni dla pieska Denim

Ilość:

- +
239,00 zł

Zapytaj o produkt

   
  • Więcej informacji

Modny plecak - transporter tylni dla psa lub kota z otwieranym dachem. Bardzo wygodne rozwiązanie dla Pani i Pana, którzy lubią zwiedzać i podróżować ze swoim pupilem lub potrzebują wygodnego sposobu na dotarcie z pupilem np. do weterynarza.

Wygodny: można go nosić z tyłu na plecach lub z przodu przed sobą, usztywniane dno z pianki EVA, sprawia, że plecak można postawić pionowo na każdej powierzchni. Dno nie odkształca się przy wielokrotnym noszeniu pupila w plecaku, a dodatkowo izoluje od zimna, dzięki swej grubości

Bezpieczny: usztywniony tył oraz szelki wykonane są z pianki, która zapewnia dobrą wentylację oraz komfort podczas noszenia. Górna siateczka jest odpinana, aby pies mógł wystawić głowę podczas podróży. Można ją również zapiąć i dodatkowo przykryć klapką, aby zapewnić pupilowi cień podczas wyjątkowo słonecznych dni. Do wkładka na dnie plecaka można przyczepić higieniczny podkład/matę. W środku plecaka znajduje się smyczka, do której należy przypiąć pupila aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, w czasie podrózy.

Pranie: dno można całkowicie odpiąć od plecaka w celu wyprania jego górnej części

Wymiary: 20cm x 23cm x 42cm.

Kolorystyka: niebieski, brązowy.

Maksymalna waga pieska: 6 kg

Materiał: pianka EVA, jeans.


Przepraszamy, obecnie przygotowujemy dla Państwa zestawy promocyjne. Zapraszamy już wkrótce.