Podróż

3 w 1: Siedzisko samochodowe, legowisko i schowek dla psa lub kota

289,00 zł

wyprzedane

Zapytaj o produkt

  • Więcej informacji

Niezwykle praktyczne siedzisko samochodowe przeznaczone jest do transportu małych i średnich piesków oraz kotów. Zapewni Twojemu pupilowi komfort i bezpieczeństwo w czasie wspólnych podróży oraz zabezpieczy tapicerkę samochodu przed sierścią i zabrudzeniami.

To prawdziwe rozwiązanie 3 w 1:

- wygodne siedzisko samochodowe: wyściełane miękkim polarkowym materiałem. Wysokie boki siedziska zapewniają najlepszą ochronę dla Twojego pupila. Czwarty frontowy panel wykonany jest z przewiewnej siateczki, dla zapewnienia maksymalnej wentylacji wewnątrz siedziska. Panel ten można zdjąć za pomocą suwaków i przekształcić siedzisko w wygodne legowisko. Mocowany za pomocą nylonowych pasów do zagłówka fotela lub kanapy dla pasażera. 

 - podróżne legowisko: po zdjęciu frontowego panelu siedzisko moźe pełnić funkcję legowiska dla psa lub kota w czasie dłuższych wyjazdów. 

- schowek: siedzisko instalowane jest na podwyższeniu, które z jednej strony doskonale sprawdzi się jako schowek na akcesoria dla pieska lub kotka z dostępem z zewnątrz poprzez otwór zamykany na klapkę. Z drugiej strony, konstrukcja schowka tworzy naturalne podwyższenie siedziska, dzięki czemu Twój pupil będzie mógł obserwować drogę razem z Wami.

Składany: fotelik składa się "na płasko", dzięki czemu nie będzie zabierał dużo miejsca, gdy nie będziesz go potrzebować.

Kolorystyka: czarny.

Wymiary: 45cm x 38cm x 37cm


Przepraszamy, obecnie przygotowujemy dla Państwa zestawy promocyjne. Zapraszamy już wkrótce.