Podróż

Ocieplana Torba dla psa Angello

369,00 zł

wyprzedane

Zapytaj o produkt

   
  • Więcej informacji

Szykowna torba do transportu pieska Angello.

Sportowa elegancja: wykonana z mocnej dyskretnie połyskującej nylonowej tkaniny, poprzecznie pikowanej. Zamykana na suwak zwieńczony zawieszką w kształcie kostki, dodatki w złotym kolorze.

Przytulna: ocieplana wewnątrz miękkim futerkowym polarkiem. Polarek wywinięty jest również  na zewnątrz przy bocznych podcięciach torby, tak aby zapewnić większy komfort pieskowi, który będzie chciał wystawić z torby łepek i obserwować drogę razem ze swoją Panią.

Wygodna: Panie docenią wygodne i miękkie uchwyty. Torba otwierana jest z góry za pomocą suwaka. W środku miękka, wyjmowana poduszka-materacyk dla pieska oraz smyczka, do której możemy przyczepić obrożę pieska dla jego większego bezpieczeństwa w czasie podróży.

To idealna propozycja dla pieska i Pani, którzy cenią sobie połączenie prostoty fasonu, najwyższej jakości materiałów i przede wszystkim komfortu dla pieska.

Jest idealna jako ciepła torba dla szczeniaczka i ras miniaturowych, które jesienią i zimą są szczególnie narażone na niebezpieczne skutki przeziębień. Sprawdzi się również jako torba dla średnich piesków na zimowe spacery i ferie.

Kolorystyka: czarny z eleganckim połyskiem, dodatki w złotym kolorze, polarek w białym kolorze.

Materiał: nylon. 

Wymiary:

41 x 20 x 27 (wys.) cm.


Przepraszamy, obecnie przygotowujemy dla Państwa zestawy promocyjne. Zapraszamy już wkrótce.