Podróż

Praktyczny składany fotelik samochodowy dla psa i kota

Ilość:

- +
169,00 zł

Zapytaj o produkt

Fotelik samochodowy przeznaczony do transportu małych i średnich piesków oraz kotów. Zapewni Twojemu pupilowi komfort i bezpieczeństwo w czasie wspólnych podróży oraz zabezpieczy tapicerkę samochodu przed sierścią i zabrudzeniami.

Idealny w podróży.Wyściełany kocykiem z powodzeniem będzie pełnił rolę legowiska w czasie dłuższych wyjazdów.

Solidny: wykonany z mocnej brezentowej tkaniny, którą łatwo oczyścisz wilgotną szmatką z zabrudzeń.  Wewnętrzny stelaż zapewnia większą stabilizację siedziska.

Przewiewny: ażurowe boczne ścianki zapewniają dobrą wentylację i zwiększają komfort w czasie dłuższych podróży samochodem zapobiegając przegrzaniu pieska lub kotka.

Przestronny: Twój  pupil będzie mógł się w nim wygodnie położyć i zdrzemnąć w czasie podróży lub stać i obserwować drogę razem z Tobą.

Składany: fotelik składa się idealnie "na płasko", dzięki czemu nie będzie zabierał dużo miejsca, gdy nie będziesz go potrzebować.

Mocowanie: za pomocą nylonowych pasów do zagłówka fotela pasażera  z przodu (obok kierowcy) oraz do zaglowka kanapy tylnej. W związku z tym fotelika nie można używać na przednim fotelu pasażera.

Kolorystyka: srebrzysto - szary.

Wymiary: 50 cm x 30 cm x 30 cm. Dla piesków o wadze do 8 kg.


Przepraszamy, obecnie przygotowujemy dla Państwa zestawy promocyjne. Zapraszamy już wkrótce.