Butelka na wodę dla psa K9 Navy Blue 281 ml


Podróż

Butelka na wodę dla psa K9 Navy Blue 270 ml

Ilość:

- +
65,00 zł

Zapytaj o produkt

  • Więcej informacji

Butelka na wodę dla szczeniaczka lub małego psa to obowiązkowy element wyposażenia dla pieska, który lubi długie spacery i podróże ze swoją Panią i Panem. Zapewni pieskowi dostęp do świeżej chłodnej wody i pozwoli ugasić pragnienie.

Butelki K9 to jedno z najlepszych rozwiązań wśród butelek dla piesków: dzięki zdejmowanemu korkowi, który podczas spaceru będzie służył Twojemu pupilowi jako miseczka z której piesek moze wygodnie pić.

Wygodna i praktyczna: odkręcany korek posłuży jako miseczka, więc podczas spacerów nie musimy już nosić dodatkowych miseczek. Dzięki specjalnym uszczelkom butelka nie przecieka i można ją swobodnie nosić w torebce.

Stylowy design: nowoczesny kształt buteleczki zdecydowanie wyróżnia się na tle dostępnych butelek i bidonów dla piesków. To gadżet również idealny na udany prezent dla wymagającej Pani lub Pana.

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo: butelka jest w pełni bezpieczna dla pupila i higieniczna: wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej i tworzywa sztucznego bez Bisfenolu (BPA) i szkodliwych chemikaliów. 

Idealna do pojenia szczeniaczka oraz yorka, chihuahua, maltańczyka, pomeraniana lub innych ras małych i średnich piesków.

Pojemność: 281 ml.

Materiał: stal szlachetna.

Kolorystyka: srebrny, granatowy


Przepraszamy, obecnie przygotowujemy dla Państwa zestawy promocyjne. Zapraszamy już wkrótce.