Podróż

Plecak-nosidło przednie dla pieska Red

Rozmiar: 

S M

Ilość:

- +
125,00 zł

Zapytaj o produkt

  • Więcej informacji

Plecak - nosidełko dla psa w sportowym stylu. Przeznaczone do noszenia z przodu. Bardzo wygodne rozwiązanie dla Pani i Pana, którzy lubią zwiedzać i podróżować razem ze swoim pupilem.

Boczne ścianki wykonane są z mocnej siatki, dzięki czemu pupil ma zapewnioną dobrą wentylację powietrza i nie przegrzeje się w czasie dłuższych podróży.

Plecak posiada regulowane ramiona, przednią kieszonkę na akcesoria, zamykaną na suwak. W środku wyposażony w krótki pasek z uchwytem, do którego można przypiąć obrożę pieska dla jego większego bezpieczeństwa oraz wygodny ściągacz do regulacji wielkości otworu, przez który wygląda piesek.

To bardzo wygodne nosidełko - transporter dla pupila. Każdy psi globtrotter powinien go mieć! Idealne dla małych i średnich ras piesków.

Wymiary:

S: 18 cm x 25 cm (podstawa); x 31 cm (wys. tylniej ścianki ) ; 22cm (wys. przedniej ścianki) . Maksymalna waga pieska: 2,5 kg

M: 23 cm x 30 cm (podstawa); x 37 cm (wys. tylniej ściaki) ; 25 cm (wys. przedniej ścianki) . Maksymalna waga pieska: 7 kg

Kolorystyka: czerwony.  


Przepraszamy, obecnie przygotowujemy dla Państwa zestawy promocyjne. Zapraszamy już wkrótce.