Eye Envy DELUXE Starter Kit do usuwania plam łzowych dla psa

Producent: Eye Envy
Cena: 319,00 zł 319.00
ilość szt.

Opis

Eye Envy to uznany na całym świecie amerykański system naturalnych preparatów do skutecznego usuwania plam łzowych u piesków, szczególnie szpecących i nieestetycznych u psów o jasnej sierści, np. u maltańczykow.

Przyczyn nadmiernego łzawienia u piesków może być wiele, od alergii, poprzez zbyt wysoką mineralizację pitej wody, czynniki alergizujące w pokarmie, ząbkowanie, a nawet podrażnienia wywołane przez pchły. Nawilżanie gałki ocznej jest naturalnym procesem, zarówno u zwierząt jak i u ludzi, ale u psów i kotów, wydzielina łzowa wnika w sierść stanowiąc pożywkę dla bakterii, które następnie powodują powstawanie plam. Pozostawione nieleczone plamy łzowe mogą z kolei prowadzić do swędzących podrażnień i infekcji, często wydzielających nieprzyjemny zapach.

Na rynku jest dostępnych wiele preparatów do walki z plamami łzowymi, ale w większości maskują tylko problem - podczas, gdy preparaty Eye Envy zwalczają źródło problemu - infekcje bakteryjne, które wywołują powstawanie plam.

Zgodnie z zaleceniem producenta, Preparaty Eye Envy działają najskuteczniej kiedy stosowane są jako system. W zestawie startowym Eye Envy Deluxe Starter Kit , znajdują się wszystkie elementy systemu usuwania plam łzowych u psów:

 - Eye Envy Liquid 118 ml: to pierwszy krok w dwuetapowym systemie Eye Envy do zwaczania plam łzowych u psów. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego, służy do czyszczenia i usuwania bakterii powodujących powstawanie nieestetycznych, ciemnych  plam łzowych u piesków oraz hamuje ich powstawanie. Preparat jest całkowicie bezpieczny, oparty na działaniu naturalnych minerałów o działaniu bakteriobójczym,  nie podrażnia skóry i oczu, a przy tym jest niezwykle skuteczny. Bezpieczny dla szczeniąt i kociąt. Może być stosowany również na przebarwienia w okolicy pyszczka. 

 - Puder Eye Envy 40 g: drugi krok w systemie usuwania plam łzowych, który pomaga wysuszać zaatakowane przez bakterie okolice zbierając wilgoć i przez to zapobiega namnażaniu się nowych infekcji bakteryjnych oraz przedłuża działanie Liquidu, zapobiegając powstawaniu nowych plam.

- Płatki do czyszczenia i aplikacji pudru w słoiczku 30 szt. Powierzchnia płatków zostala specjalnie zaprojektowana przez firmę Rayon tak, aby zminimalizować dostawanie się pudru do oczu psa (co często ma miejsce w przypadku stosowania tradycyjnych płatków kosmetycznych). oraz których porowata powierzchnia pomaga skuteczniej wprowadzić puder na leczone miejsca.

- Refill do płatków: dodatkowy zestaw 30 szt. płatków  w foliowym opakowaniu

Sposób użycia: Liquid Eye Envy Solution należy stosować raz dziennie przez 7 dni, nanosząc na płatki i oczyszczając nim okolice oczu lub pyszczka psa. Po ustąpieniu plam, stosować jeden raz w tygodniu. Po nałożeniu odczekać chwilę i delikatnie opuszkami palców lub za pomocą płatków nanosić Puder Eye Envy, aż do całkowitego osuszenia miejsca zaatakowanego przez plamy.

Preparaty Eye Envy nie zawierają wybielaczy, nadtlenków, steroidów, antybiotyków oraz innych szkodliwych substancji. Do stosowania miejscowego. Przechowywać w lodówce. Trwałość 3-4 miesiące.

  • Sezon roku:całoroczny

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium