Jadalnia

Miska dla psa SOLO Ceramic Bowl and Bone

Ilość:

- +
130,00 zł

Zapytaj o produkt

  • Więcej informacji

Nowoczesna i elegancka miska SOLO CERAMIC grey dzięki swojej eleganckiej i klasycznej formie idealnie wkomponuje się w każdą przestrzeń dodając jej stylowego charakteru. Ceramiczne wkłady stanowią niezwykle eleganckie dopełnienie stylowego charakteru miski przy czym zachowują naturalny smak podawanej w nich karmy.

Najwyższa jakość: wykonana ręcznie z naturalnego, szlachetnego drewna jest jednocześnie elegancka, stylowa i funkcjonalna, dlatego spełni wymagania nawet najbardziej wymagającego właściciela i jego psa.

Stabilna: miska posiada silikonowe stopki, dzięki czemu nie będzie ślizgała się po podłodze. Zapewni to psiakowi dodatkowy komfort podczas jedzenia.

Miska dla psa SOLO Ceramic grey przeznaczona jest do użytku domowego.

Idealna miska dla maltańczyka, yorka, hawańczyka i innych  małych ras.


Kolorystyka: biały (jaśminowa biel).

Pojemność wkładów: 0,23l.

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 5 cm.

Ceramiczne wkłady zostały wykonane w odpowiedni sposób, aby łatwo je umyć (również w zmywarce) i utrzymać w czystości. Drewnianą część miski należy czyścić zwilżoną ściereczką. Po jej wyczyszczeniu prosimy o dokładne wytarcie miski do sucha. Dla zachowania produktu w dobrej kondycji zaleca się regularne usuwanie wody oraz karmy z jej powierzchni.

UWAGA: Wysyłka do 5 dni roboczych.


Przepraszamy, obecnie przygotowujemy dla Państwa zestawy promocyjne. Zapraszamy już wkrótce.