Dla kota

Luksusowy zestaw: skórzane szelki i smycz dla kota Smart Animal

Ilość:

- +
219,00 zł

Zapytaj o produkt

  Luksusowy zestaw: skórzane szelki i smycz dla kota Smart Animal Luksusowy zestaw: skórzane szelki i smycz dla kota Smart Animal Luksusowy zestaw: skórzane szelki i smycz dla kota Smart Animal Luksusowy zestaw: skórzane szelki i smycz dla kota Smart Animal  
  • Więcej informacji

Luksusowy zestaw: skórzane szelki i smycz dla kota Smart Animal z efektowną aplikacją w postaci krzemienia. To unikalna na polskim i światowym rynku propozycja dla kota z najwyższej półki.

Stylowe: szelki została wykonane z wysokogatunkowej naturalnej skóry, dzięki czemu jest to produkt o najwyższej jakości i trwałości. Posiadają efektowną aplikację w postaci oprawionego krzemienia pasiastego zwanego „polskim diamentem” – to kamień optymizmu, wydobywany tylko w Polsce, o unikalnym wzorze.

Skórzane szelki Smart Animal mają wymienne elementy ozdobne – tzw. Ketsy. W wersji podstawowej obroża sprzedawana jest z Ketsem bazowym.

Wymiary: szelki posiadają regulację w obwodzie szyi: 20 cm – 28 cm oraz klatki piersiowej: 32 cm – 46 cm. W zestawie znajduje się również smycz - 120 cm.

Idealne na prezent dla kota: zestaw szelki i smyczy zapakowany jest w eleganckim pudełku z certyfikatem autentyczności. Każde szelki oznaczone są unikalnym numerem identyfikacyjnym. 

Po zarejestrowaniu produktu - dożywotnia gwarancją.


Przepraszamy, obecnie przygotowujemy dla Państwa zestawy promocyjne. Zapraszamy już wkrótce.