Dla kota

Luksusowy zestaw: skórzane szelki i smycz dla kota Prestige Smart Animal + Kets

Ilość:

- +
219,00 zł

Zapytaj o produkt

  Luksusowy zestaw: skórzane szelki i smycz dla kota Smart Animal Luksusowy zestaw: skórzane szelki i smycz dla kota Smart Animal Luksusowy zestaw: skórzane szelki i smycz dla kota Smart Animal Luksusowy zestaw: skórzane szelki i smycz dla kota Smart Animal Luksusowy zestaw: skórzane szelki i smycz dla kota Smart Animal  
  • Więcej informacji

Luksusowy zestaw: skórzane szelki dla kota z efektowną aplikacją w postaci krzemienia pasiastego, smycz i dodatkowy Kets (wymienny element) z kokardką. To unikalna na polskim i światowym rynku propozycja dla kota z najwyższej półki.

Stylowe: szelki i smycz zostały wykonane z wysokogatunkowej naturalnej skóry, dzięki czemu jest to produkt o najwyższej jakości i trwałości. Szelki posiadają efektowną aplikację w postaci oprawionego krzemienia pasiastego zwanego „polskim diamentem” – to kamień optymizmu, wydobywany tylko w Polsce, o unikalnym wzorze.

Skórzane szelki Smart Animal mają wymienne elementy ozdobne – tzw. Ketsy. W wersji podstawowej obroża sprzedawana jest z Ketsem bazowym oprawionym krzemieniem pasiastym i dodatkowym Ketsem z kokardką oraz ze smyczą.

Wymiary: szelki posiadają regulację w obwodzie szyi: 20 cm – 28 cm oraz klatki piersiowej: 32 cm – 46 cm. W zestawie znajduje się również smycz - 120 cm.

Idealne na prezent dla kota: zestaw szelki, smycz i dodatkowy Kets zapakowany jest w eleganckim pudełku z certyfikatem autentyczności. Każde szelki oznaczone są unikalnym numerem identyfikacyjnym. 

Po zarejestrowaniu produktu - dożywotnia gwarancja i udział w programie Zaginiony-Znaleziony.


Przepraszamy, obecnie przygotowujemy dla Państwa zestawy promocyjne. Zapraszamy już wkrótce.