Dla kota

Ultrawygodny Transporter Samochodowy dla psa lub kota

Ilość:

- +
275,00 zł

Zapytaj o produkt

  • Więcej informacji

Jeżeli poszukujesz dla Twojego pieska lub kotka produktów najwyższej jakości oraz o ciekawym wzornictwie, to ten Ultrawygodny Transporter Samochodowy jest dla Was!

Wysoka jakość: transporter wykonany jest z mocnego i lekkiego zarazem tworzywa o obłych krawędziach, uwzględnających delikatność podróżującego w nim  "pasażera". Posiada szeroką rączkę, która sprawdzi się przy przenoszeniu transportera wraz z cennym skarbem, np. w czasie wizyt u weterynarza. Drzwiczki transportera wykonane są ze stali szlachetnej; łatwo je zamkniesz za pomocą jednego ruchu ręki - przekręcając wygodną w uchwycie gałkę. Docenią to klienci, którzy już mieli do czynienia z dostępnymi na rynku transporterami, w których zamykanie i otwieranie drzwiczek nie jest już takie proste.

Bezpieczny: dla zwiększenia bezpieczeństwa Twojego pupila w czasie prodróży samochodem, Ultrawygodny Transporter posiada specjalne kieszonki do zamocowania go samochodowymi pasami bezpieczeństwa. 

Wygodny i przewiewny: w środku transportera znajduje się miękka wkładka, która zapewni większą wygodę podróży pieskowi lub kotkowi, a duże otwory wentylacyjne zapewnią cyrkulację świeżego powietrza.

Piękny design: obłe kształty, dbałość o detal, perfekcja wykonania i wytrzymałość.

Przeznaczony do transportu małych i średnich piesków oraz kotów. Zapewni Twojemu pupilowi komfort i bezpieczeństwo w czasie wspólnych podróży. Zachwyca pięknym wzornictwem i najwyższą jakością.

Kolorystyka: niebieski i szary.

Wymiary: 50 cm dł. x 36 cm szer. x 32 cm wys. 


Przepraszamy, obecnie przygotowujemy dla Państwa zestawy promocyjne. Zapraszamy już wkrótce.