Zwroty i wymiana

Kupując w sklepie internetowym petbutik.pl macie Państwo możliwość Odstąpienia od umowy sprzedaży (czyli ZWROTU) bądź WYMIANY zakupionego towaru, w przypadku gdyby nie spełniał on Państwa oczekiwań. Jest to możliwe w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie stosownego oświadczenia przed jego upływem. Wysyłając jednak towar, który chcielibyście Państwo zwrócić lub wymienić, prosimy o załączenie:

  • oryginału paragonu
  • wypełnionego formularza zwrotu lub wymiany (pliki do pobrania poniżej)
  • zwrócenie uwagi na staranne zapakowanie towaru w oryginalne opakowanie wraz z metkami oraz w sposób, który uchroni go przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem podczas transportu do naszego Sklepu
  • w przypadku wymiany towaru, należy po uprzednim potwierdzeniu ze sklepem dostępności towaru, przelać na konto sklepu koszt ponownej wysyłki (zgodnie z cennikiem wysyłek dostępnych w zakładce: Koszty Dostawy).

Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, by zamówiony towar był przekazany do Państwa zgodnie ze złożonym zamówieniem i w nienaruszonym stanie. Mamy jednakże nadzieję, że zakupy, które Państwo robicie są przemyślane.

Wszelką korespondencję dotyczącą zwrotów, wymiany lub reklamacji prosimy kierować na adres:
Showroom Petbutik.pl
Leburre Jaszczuk s.j.
ul. Marymoncka 6, lok. 1
01-869
 Warszawa

Szczegóły dotyczące ZWROTU, WYMIANY i REKLAMACJI produktów znajdują się w REGULAMINIE SKLEPU w pkt VI-VIII.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt:
info@petbutik.pl
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania – Zespół petbutik.pl

Pliki do pobrania:

  1. Formularz reklamacyjny
  2. Formularz wymiany towaru
  3. Formularz oświadczenia o rezygnacji z zakupu (zwrotu)