Pielęgnacja

Organic Oscar organiczny szampon z Aloesem

Ilość:

- +
55,00 zł

Zapytaj o produkt

   
  • Więcej informacji

Organic Oscar to amerykańska marka organicznych kosmetyków do pielęgnacji sierści psów. Filozofia tej marki bazuje na założeniu, że psy zasługują na tak samo zdrowe, niealergizujące produkty, tak jak każdy inny członek naszej rodziny. One dają nam tak wiele, że zasługują na to, aby produkty, których używamy do ich pielęgnacji były najwyższej jakości i minimalizowały ilość niezdrowej chemii w ich życiu.

Szampon Organic Oscar z Aloesem zalecany jest szczególnie dla psów o wrażliwej skórze, skłonnej do przesuszania się. Zawiera organiczny aloes i rumianek, czyści, odżywia i nawilża sierść psa oraz ułatwia jej rozczesywanie. 

Organiczny, biodegradowalny, w pełni naturalny, stworzony w 90% z organicznych, certyfikowanych składników. Nie zawiera: parabenów, siarczanów, pochodnych ropy naftowej, sztucznych substancji zapachowych i barwników.

Każdy właściciel psa uważa, że jego pupil jest najpiękniejszy na świecie. Organiczne szampony marki Organic Oscar sprawią, że Wasz pupil  będzie nie tylko najpiękniejszy, ale też zdrowy i bezpieczny podczas codziennej pielęgnacji.

Polecamy również odżywkę do sierści z aloesem Organic Oscar Aloe Vera Conditioner oraz nawilżane chusteczki Organic Oscar Wet Wipes.

Pojemność: 236,6 ml (8 oz.).


Przepraszamy, obecnie przygotowujemy dla Państwa zestawy promocyjne. Zapraszamy już wkrótce.