Petbutik

Lokalizator dla psa lub kota

Ilość:

- +
120,00 zł

Zapytaj o produkt

LOKALIZATOR Chloe’s House to niewielka rzecz, która sprawi, że już nigdy nie zgubisz tego, co dla Ciebie ważne. Lokalizator działa przez Bluetooth i dzięki darmowej aplikacji, którą możesz ściągnąć, odnajdziesz to, do czego LOKALIZATOR został przyczepiony – do szelek, obroży lub ubranka psa i kota.

LOKALIZATOR pokazuje gdzie jest zguba nie tylko w pobliżu Twojego telefonu, ale nawet na drugim końcu Polski (pokazuje na mapie punkt, w którym znajduje sie pupil w obszarze ok 100 m).

Dzięki niewielkiej wielkości lokalizator jest odpowiedni nawet dla małych psów i kotów.

Działanie: sygnał z Twojego lokalizatora jest ciągle wysyłany. Sygnał odbierany jest ponad 1 000 000 użytkowników różnych aplikacji mobilnych współpracujących z naszym systemem lokalizacji. Informacja o miejscu znajdowania się lokalizatora jest wysyłana bezpośrednio na Twój telefon do aplikacji. Dzięki temu możesz zobaczyć dokładne położenie swojego zwierzaka i znaleźć go.

Funkcja Mapa – Znacznik na mapie w aplikacji pokazuje gdzie jest zguba.

Funkcja Znajdź Mnie – Zlokalizuje zgubę w najbliższym otoczeniu.

Funkcja Alarm – Alarm da Ci znać sygnalizacją głosową, gdy zguba z Lokalizatorem oddali się poza zasięg aplikacji.

Lokalizator jest odporny na warunki atmosferyczne (nie uszkodzi się podczas deszczu).

Nie płacisz za niego abonamentu! Wystarczy, że raz go zakupisz i będziesz korzystał do woli. Lokalizator ma wymienną baterię, która działa ok roku.

W trybie „Znajdź mnie” Lokalizator jest lekko widoczny w ciemności. Mocowanie Lokalizatora Chloe’s House wykonane jest z hipoalergicznego silikonu.

Uwaga: lokalizator nie posiada wbudowanego gps - działa na sygnale Bluetooth - doskonale sprawdza się na terenach, gdzie jest wielu innych użytkowników telefonów komórkowych. 

Kolorystyka: różowy, szary lub czerwony.

UWAGA: Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie koloru.


Przepraszamy, obecnie przygotowujemy dla Państwa zestawy promocyjne. Zapraszamy już wkrótce.